• Incilipinar Mah. Nail bilen cad. Kelleci iş merkezi Kat 2 no 12 Şehitkamil Gaziantep Adres
  • 0537 560 84 43 Telefon
  • info@petasoft.net E-Posta

Web YazılımWeb Yazılım Nedir ?

Web Yazılım; sunucu üzerinde çalışan ve kullanıcıların Browser ( Chrome, Yandex, Mozilla, Safari vb.) tarafından görüntüleyip kullandıkları bir yazılım türüdür. 

Günümüz Teknoloji dünyasının her alanında ve hayatımızın her anında web yazılım kullanılmaktadır.

 Web Yazılım; Kurumsal Web Sitesi, Kişisel Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Blog sitesi, Haber sitesi, Forum sitesi, Portal Sitesi, Mobil Uygulamalar gibi birçok alanları içine alır.

Web yazılımlar her türlü teknoloji alanında yaygın olarak kullanılmakta ve çözümler sağlamaktadır. Kurguladığınız bir Tasarımı gerekli yazılım çalışmaları ile somut hale getirebilirsiniz. Php, Python, C++, Javascript, Html, Jss gibi pek çok diller kullanılarak güncel yazılımlar oluşturabilirsiniz. Önemli olan hangi programlama dilinin projenizde ihtiyaç olacağına karar verip ilerlemektir. 

Hayalinizdeki projenizi  net ve detaylı bir şekilde anlattığınızda Petasoft Web Çözümleri ailesi olarak dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz yazılımı size yapabilir ve sanal ortamda firmanızın kurumsallığını yansıtmanıza yardımcı olabiliriz.

Başarılı bir web yazılım(web sitesi, e ticaret, haber sitesi, blog sitesi, portal, mobil ugulama,online alışveriş, pazaryeri, entegrasyonlar vs.)  aslında sizin en önemli vitrininizdir. Üstelik 7/24 açık ve hizmettedir. Sizi sanal ortamda, internet sitesi ile keşfeden kitle için olumlu (pozitif) bir yargı oluşturacaktır.

Her ne kadar web sitesi size ilk etapta maliyetli gibi gözükse de aslında öyle değildir. Uzun vaadede çok ciddi anlamda ekonomik tanıtım faaliyetleriniz arasında yerini alır . En güzel yönlerinden biri, basılı materyallere olan ihtiyacınızı azaltır ve  basılı materyallere (katalog, broşür vs.) ayırdığınız bütçeden sizi kurtarır.

Her şeyden önemlisi başarılı bir web sitesi(web tasarım) size lokasyon özgürlüğü de sağlar yani müşteri sizden coğrafi olarak ne kadar uzak olursa olsun artık önemli değildir. Web sitenizde gezer, e ticaret (online alışveriş) sitesi ise alışverişini yapar ve sizinle temas eder. 

Web yazılım sayesinde firmanızdaki her yeniliği, çok önemli indirim ya da kampanyalarınızı geniş kitlelere hızlı bir şekilde duyurabilirsiniz.

Bizler Petasoft Web Çözümleri ailesi olarak bu başarı yolunda size danışmanlık yapıyor ve öncelikle ihtiyaçlarınızı tespit ederek doğru bir yol haritası çiziyoruz. Yirmi yıllık tecrübemizle ama genç ve dinamik ruhumuzu ve heyecanımızı yitirmeden sizlerle büyümeye devam ediyoruz.

 

Petasoft Web Yazılım ailesi olarak bize ulaşmak isterseniz (0537) 5608443 / (0506) 9929945 numaralı telefonlardan bizi arayabilirsiniz ve merak ettiğiniz tüm soruları uzman ekibimize sorabilirsiniz. 

info@petasoft.net mail adresimize yazarak teklif alabilir, hizmet ve hizmet bedellerimiz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

 

 

Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım