• Incilipinar Mah. Nail bilen cad. Kelleci iş merkezi Kat 2 no 12 Şehitkamil Gaziantep Adres
  • 0537 560 84 43 Telefon
  • info@petasoft.net E-Posta

Web TasarımWeb Tasarım Nedir?

İş hayatında en önemli duruş kurumsal kimliktir. Daha da önemlisi bu kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize nasıl yansıttığınızdır. Tam bu noktada ihtiyacınız olan ajans ve yazılım firmalarının sizlere sunmuş olduğu online tanıtım faaliyetleridir. 

Biz Petasoft Yazılım ailesi olarak biliyoruz ki; İster ulusal olsun, isterse uluslararası olsun işinizi, ürün ve hizmetlerinizi  en doğru ve şeffaf şekilde yansıtabileceğiniz online araçların en önemlisi web sitesidir.  

Sizler de firma olarak fotoğraflarınızı, videolarınızı ve metinlerden oluşan firma cv ve ürünlerinizi, hizmet açıklamalarınızı hatta sosyal medyadaki yüzünüzü ve daha birçok sistemi internet sitesinde gösterme şansına sahipsiniz. Bu, en geniş anlamda online bir tanıtım faaliyetidir. 

Yaklaşık 20 yıldır çeşitli sektörlerde hizmet sunan firmalara kurumsal web siteleri yapıyoruz. Hedef kitlelerine web sitesi yolu ile ulaşan firmalarımız da artık kurumsal bir web sitesine sahip olmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde. 

Sanal dünyanın ve internetin gücü arttıkça internet üzerinden ürün pazarlamak, satmak ve ciddi bir ekonomik gelir kaynağı oluşturmak ta önem kazandı. Firmalar, web siteleri ya da  E - Ticaret siteleri yaptırarak  potansiyel müşterilere ulaşabiliyor ve hızla hizmet ve talep ağını genişletebiliyor. 

Web tasarım yaptırmak ne denli önemliyse, web sitenizi geliştirmek ve güncel tutmak ta çok önemlidir. Siz de en kısa sürede firmanızım kurumsal kimliğini en doğru şekilde yansıtacak bir web sitesi yaptırın. Bir web sitesi yaptırmadığınız taktirde 

Gaziantep'de Petasoft Yazılım olarak web yazılım sektöründe 20 yıllık tecrübemizle kurumsal web tasarım ile işletmeniz için sizi en iyi yansıtan web siteleri tasarlamaktayız.

 

Petasoft Web Yazılım ailesi olarak bize ulaşmak isterseniz (0537) 5608443 / (0506) 9929945 numaralı telefonlardan bizi arayabilirsiniz ve merak ettiğiniz tüm soruları uzman ekibimize sorabilirsiniz. 

info@petasoft.net mail adresimize yazarak teklif alabilir, hizmet ve hizmet bedellerimiz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

 

 

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım