Web Tasarım Hizmetinde Nelere Önem Veriyoruz?

iŞLEVSELLİK !

'Web sayfam olsun da, nasıl olursa olsun' mantığıyla arayış içindeyseniz, bizimle çalışmanızı önermiyoruz :) Bu konuda, kuyumcu tititzliğine sahibiz. Yaptığımız yüzlerce web projeleri sonunda emin olduk ki; Bir web sayfası tasarlarken en önemlisi, işlevsellik özelliğidir; yani hedef kitle sayfanıza girdiğinde, aradığı herşeyi rahatlıkla bulabiliyor mu? Sizinle ilgili olumlu bir yargıya ulaşıyor mu? Çünkü bu olumlu yargı kullanıcıyı harekete geçirecek ve sizinle temasa geçmek isteyecektir. Görsel güzelliği fazla olsun derken web sayfanızın 'İşlevsel' olma özelliğini yok edebilirsiniz.

 

ARAMA MOTORLARINDA ÇIKABİLMEK !

'Tamam, sitem var ama müşteri beni bulamıyor' diyorsanız, seo konusunda mağdur edilmiş bir firmasınız demektir. Bir diğer önemli konu SEO Optimizasyonudur. Bu, elbette bizi de yoran bir konu çünkü her yıl bilgimize bilgi katarak, seo ile ilgili çalışmaları ve yenilikleri takip ederek çalışmak zorundayız. Arama motorlarında, sektörünüzle ilgili kavram ya da sözcük arandığında, işletmenizin de ilk sıralarda yer alması , web sitenizin başarılı olduğunun bir başka kanıtıdır. Yoksa arama motorlarına  maalesef dünya paralar vererek sitenizi -geçici sürelerle- üst sıralarda görebilirsiniz.

 

MOBİL UYUM !

Web sayfanızın mobil uyumlu olması da çok önemli olan bir başka konu.  Neden mobil uyum bu kadar önemli? Tek bir cümle bunu açıklamaya yeterlidir: Toplam internet trafiğinin 70%'inden fazlasını mobil cihazlar oluşturuyor ! Artık bilgisayarlardan ziyade her işimizi tablet ya da telefonlardan halletmeye çalışıyoruz; dolayısıyla mobil uyum olmazsa olmaz şartlarımızdan.

 

ÖZGÜN TASARIM !

Buraya kadar tasarımdan hiç söz etmedik farkındayız :) Elbette tasarımlar kendine özgü olmalı. verdiğiniz hizmet ne ise, kullanılan grafik ve tasarım da ona yönelik olmalı. Özgün ve kendine has tasarımlar kullanıcıyı her daim büyüler. Logosundan, sayfada hakim renklere kadar herşey bir bütünlük içinde olmalıdır. Bu, aynı zamanda kolay akılda kalmanızı sağlar. Kolay akılda kalan bir tasarım da muhtemelen aynı kullanıcı tarafından tekrar ziyaret edilecektir : )

 

YÖNETEBİLECEĞİNİZ BİR SİTE !

'Kendi Sitenizi Kendiniz Yönetin' sloganıyla işletmelere, çok uzun yıllardır web danışmanlık hizmeti verdik. Yapanın ellerine sağlık elbet ama siteniz bittiğinde resim ekleme, yazı ekleme, bilgi güncelleme, banner ya da slider atma vs. gibi işlemler için sürekli bir kuruma bağlı bırakılmanız size de haksızlık! Biz istiyoruz ki, kendi sitenizi kendiniz yönetin. kontrol panelimiz kendi yazılımımız olduğu için firmalarımızın ihtiyacına göre geliştirebiliyoruz. Sadece bunun için bile bizi tercih edebilirsiniz :) Petasoft ekibi olarak işimizi o kadar çok seviyoruz ki, firmamızın istediği ve talep ettiği her yenilik, ya da bizim işletmelere sunduğumuz yeni projeler onay ve kabul gördüğünde  taptaze bir heyecana kapılıyorz  çünkü her yeni proje yepyeni bir maceradır ve bizim gibi bu işi severek yapan tüm yazılım ekibini heyecanlandırır...

Petasoft ekibi olarak sizinle güzel projelerde buluşmayı, tanışmayı umut ediyoruz... Güzel yarınlara.....

Web Site Tasarım

deneme yazı

Web Site Tasarım

Web Site Tasarım