25 farklı ilden gelen eğitimciler, TÜBİTAK 4005 projesinde buluştu

TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları kapsamında ‘Küçülen Dünyada Büyüyen Bir Halka Olmak’ başlıklı proje, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu ve Ahmet Çalışkan Anaokulu işbirliği ile Denizli’de hayata geçirildi. Projeye, 25 farklı ilden 25 eğitimci katıldı.

Projeye; Malatya Yeşilyurt’tan Duygu Özker Bozdağ, İstanbul Küçükçekmece’den Fatma Kazandere, Aydın Çine’den Şerife Demirbaş, Konya Çeltik’ten Göksel Ayhan, Elazığ Keban’dan Nihan Karabulut, Kayseri Pınarbaşı’ndan Seher Çelik, Trabzon Ortahisar’dan Samet Salih, Gaziantep’ten Esra Eyyupoğlu, Aydın Sultanhisar’dan Hasan Er, Konya Selçuklu’dan Sıdıka Yılmaz, Ankara Yenimahalle’den Deniz Seren Altun ve İmran Baş, Diyarbakır Çınar’dan Galip Soyuçok, Gaziantep’ten Emine Ertürk, Ankara Keçiören’den Zehra Tuğba Olsoy, İstanbul Pendik’ten Tuğçe Kılıç, Denizli’den Ebru Özcan, Gaziantep Şahinbey’den Kevser Sarı, İzmir Bayraklı ve Buca’dan Müge Gökhan ile Ayşe Dağ, Muğla Bodrum’dan Leyla Açığ, Gaziantep’ten Derya Uğur, Denizli’den Derya Oturak Doğan, İstanbul Üsküdar’dan Derya Şimşek, Ankara Sincan’dan Ayça Arslan Araz katıldı.

Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan da; “Çocuklarımızın bilim adı altında bir farkındalık yaratabilmek bu projenin amacı. Okullarımızda var olan masal anlatma ile İngilizceyi bütünleştirmek güzel bir etkinlik olacak. Bu projenin çocuklarımızın eğitimine büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Farklı illerden gelen öğretmen grubumuz var ve o öğretmenlerimize bu projenin gerçekten faydalı olacağını düşünüyorum. Katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

güncel resimler
güncel resimler
güncel resimler